פעילות גיבוש לעובדים

פעילות גיבוש לעובדים עם סדנת תיפוף חווייתית

מחפשת פעילות ליום גיבוש? מחפש רעיונות/הצעות לפעילות גיבוש לצוות עובדים או למנהלים עם המלצות מניסיון בלבד?

סדנאות התיפוף וכלי ההקשה למבוגרים של ערן דרבוקות – חוויית התיפוף מיועדות לקבוצות אנשים, המחפשות פעילות גיבוש חווייתית שונה, ערב גיבוש חברתי ייחודי ושמח מאוד עבור אנשיה.

נחווה ביחד חוויה קצבית אנרגטית מלהיבה, תוך כדי לימוד נגינה על הדרבוקה עם מקצבים שימושיים, נגינה על כלי הקשה נוספים, רבים ומגוונים מרחבי העולם, משחקי קצב מגבשים, ריקודים נלהבים עם צעיפים צבעוניים ותופי מרים, שירה ביחד עם תיפוף על הדרבוקות וכלי ההקשה הנוספים, עם שילוב לימוד מקצבי דרבוקה שימושיים נוספים.

הפעילות כולה מלווה במוזיקה קִצבית. הנגינה בצוותא על כלי ההקשה מרחבי העולם, מעלה את מצב הרוח של כל המשתתפים, משחררת חסמים ואפילו ה"בדרך כלל אדישים" משתפים פעולה, מניסיון! (אפילו קמים לרקוד לראשונה מזה שנים).

התוצאה היא מפגש שמח, מגבש ובלתי נשכח.

הסדנה מומלצת מאוד לבוגרים וזורמת נהדר במפגשי חברה, ערבי צוות עובדים או מנהלים, מסיבת פרידה, ימי הולדת למבוגרים ואירועי משפחה.

ליחידות צה"ל ומערכת הביטחון – מס' ספק משרד הביטחון: 11000743

בעולם העבודה / חברים לעבודה, חוויית התיפוף מזמינה אתכם ליהנות מסדנאות תיפוף חווייתיות, המתאימות לימי וערבי גיבוש, ימי עובדים, ימי כיף ו/או לכל אירוע עסקי בכל מקום בארץ, בפנים או בחוץ.

לקבלת הצעה משתלמת התקשרו: 052-6606972

הסדנה נערכת בין שעה לשעה וחצי – נטו. אנחנו מספקים את הכל: התופים ושאר כלי ההקשה, הגברה ומוזיקה, מחצלות (לשטח), צעיפים צבעוניים, הנחיה ואווירה שמחה עם ניסיון רב שנים והמלצות רבות.