מעגל מתופפים

מעגל מתופפים ערן דרבוקות       מעגל מתופפים לילדים       מעגל מתופפים

מעגל המתופפים של 'ערן דרבוקות - חווית התיפוף' הוא אירוע, שמשלב מוזיקה קצבית, תיפוף, הנאה וכיף.
נלמד איך מנגנים על דרבוקה מקצבי דרבוקה שימושיים, כיצד מתאימים את המקצבים לשיר, נתופף ביחד ונחווה כמה נפלא זה מרגיש. נעבור לנגינה על כלי הקשה מיוחדים מרחבי העולם, נתופף ונרקוד עם צעיפים צבעוניים, תופי מרים ודרבוקות ונמשיך לשמוח ברוח קצבית 

מעגל מתופפים מעגל מתופפים ליום כיף מעגל מתופפים וכלי הקשה מרחבי העולם  

         מעגל מתופפים לגיל הזהב       ערן דרבוקות         מעגל מתופפים פעילות בטבע מעגל מתופפים        מעגל מתופפים במגזר החרדי       מעגל מתופפים  

במעגל מתופפים כל אחד משתתף וכולם לוקחים חלק בחוויה.

יש במוזיקה קצבית ביחד עם תיפוף, משהו שמשחרר חסמים, מעורר ריגושים וגורם להרגשת התעלות ושמחה. כשמנגנים יחדיו עם חברים נוספים ההנאה אף גוברת ומרקיעה שחקים.
במעגל מתופפים של 'ערן דרבוקה-חווית התיפוף' משלבים מגוון רחב של כלי הקשה, לצד הדרבוקות שעומדת  במרכז. הקצב המוזיקלי מתחבר עם כלים אקזוטים נוספים וריקודים, וההנאה של כולנו מרקיעה שחקים.

מעגל מתופפים עם 'ערן דרבוקה - חוויית התיפוף' לוקח אתכם למסע קסום ומיוחד אל הדרבוקה וכלי הקשה מגניבים מרחבי העולם. אנו מארגנים מעגלי מתופפים בכל הארץ, באירועים כמו ימי הולדת לילדים, ימי הולדת למבוגרים. בימי כיף, ערב גיבוש לעובדים, בעברית וגם באנגלית. באירועים למבוגרים בלבד או ביחד עם הילדים. הפעלות קצב מוזיקליות במוסדות החינוך (נכלל בהיצע הנוסף של סל תרבות ארצי), קייטנות, תנועות נוער, בתי ספר, גני ילדים ומתנ"סים. פעילות תיפוף חווייתית לחיילים (ספק משרד הביטחון מס' 11000743) ובאירועים עסקיים.

הזיכרון מהאירוע מעלה בנו חיוכים ושמחה, גם זמן רב אחרי החוויה.

נשמח אם גם אתם תצרו קשר:  052-6606972

נגישות