מעגל מתופפים למסיבת סיום

 

אם הגעתם לכאן, כנראה שחיפשתם הפעלה שונה, מיוחדת וחווייתית למסיבת הסיום של הכיתה או הגן של ילדיכם. יופי! הגעתם למקום הנכון.

מדובר באמת בהפעלת מעגל מתופפים למסיבת סיום מגוונת מאוד. לא רק תיפופים, שהם לכשעצמם כיפים בטירוף, אלא גם הפעלה שמחה מאוד של קצב וכלי הקשה מגוונים מרחבי העולם, שמרתקת את כל הילדים למשך כל זמן המסיבה, עם מנחה מקצועי ובעל ניסיון רב שנים ופעילות, שמשתפת את כל הילדים בלימוד התיפוף על דרבוקות, נגינה על כלי הקשה אקזוטיים מגניבים נוספים, מוזיקה וריקודים עם צעיפים צבעוניים ותופי מרים, לימבו מלהיב ומשחקי קצב.

מסיבת סיום מעגל מתופפים למסיבת סיום כלי הקשה למסיבת סיום מעגל מתופפים למסיבת סיום

ילדים, בכל הגילאים, מרותקים לפעילות ומשתפים פעולה לאורך כל מסיבת הסיום. וזוהי תוצאה של השקעה רבת שנים בתוכן המגוון, בכלים הרבים ובעיקר ביכולת העברת ההפעלה ובתקשורת הבין אישית המצוינת של ערן עם הילדים!

מדובר בפעילות אקטיבית של המשתתפים, שמלווה לכל אורכה במוזיקה מלהיבה, בשירים עכשיויים, שהילדים הכי אוהבים נכון להיום, וזה הרי משתנה כל הזמן..:), ומתוכם ערוכים ומנוגנים הקטעים הקצביים בלבד לצורך ההפעלה.

כל הילדים מנגנים בכל הכלים, וכהשלמה לחוויה, הילדים מקבלים כלים שימושיים לנגינה על הדרבוקה ועל כלי הקשה.

גם בזמן ההפסקה לכיבוד ושתייה, מנוגנים שירים ומוזיקת רקע עדכנית ונעימה ברקע, להנאת הילדים וההורים.

מומלץ לכם להרים טלפון ולדבר עם ערן, שישמח לפרט לכם על הפעילות ולתת לכם עצות מניסיונו הרב של יותר מ 15 שנים, לגבי היכן רצוי לערוך את המסיבה, בחוץ - היכן כדאי ובאילו תנאים, בפנים - מה צריך להיות גודל המקום ותנאים נוספים, באיזו שעה כדאי להתחיל, מתי כדאי לצאת להפסקת כיבוד, מחיר, מה להביא אתכם וכו'.

מניסיון (ראו המלצות כאן באתר) מובטחת לכם חוויה בלתי רגילה. נשתמע!

 

 

נגישות