מעגל מתופפים למסיבת סיום

 

אם הגעתם לכאן, כנראה שחיפשתם הפעלה שונה, מיוחדת וחווייתית למסיבת הסיום של הכיתה או הגן של ילדיכם. יופי! הגעתם למקום הנכון.

מדובר באמת בהפעלה, שהיא מעגל מתופפים למסיבת סיום מגוונת מאוד. לא רק תיפופים, שהם לכשעצמם כיפים בטירוף, אלא גם
הפעלת קצב שמחה, שמרתקת את כל הילדים למשך כל זמן המסיבה. עם מנחה מקצועי ופעילות, שמשתפת את כל הילדים בלימוד התיפוף על דרבוקות. נגינה כלי הקשה אקזוטיים מגניבים נוספים, מוזיקה וריקודים עם צעיפים צבעוניים ותופי מרים, לימבו ומשחקי קצב. 

מסיבת סיום

   

   

 

   

   

מניסיון רב שנים, אנו רואים כי עם הפעלות מסוג זה, כל הילדים, בכל הגילאים, מרותקים לפעילות ומשתפים פעולה לאורך כל מסיבת הסיום.

למה? מכיון שמדובר בפעילות אקטיבית של המשתתפים, שמלווה לכל אורכה במוזיקה מלהיבה, בשירים עכשיויים, שהילדים הכי אוהבים נכון להיום, וזה הרי משתנה כל הזמן.. שמתוכם מנוגנים הקטעים הקצביים בלבד לצורך ההפעלה. מכיון שיש מגוון רחב מאוד של כלי הקשה מגוונים, וכל הילדים מנגנים בכל הכלים, ומכיון שכהשלמה לחוויה, הילדים מקבלים גם כלים שימושיים לגינה על כלי הקשה ועל הדרבוקה.

גם בזמן ההפסקה לכיבוד ושתייה, מנוגנים שירים ומוזיקת רקע עדכנית ברקע, להנאת הילדים וההורים.

מומלץ לכם להרים טלפון ולדבר עם ערן, שישמח לפרט לכם על הפעילות ולתת לכם עצות מניסיונו הרב, יותר מ 15 שנים, לגבי היכן רצוי לערוך את המסיבה, בחוץ - היכן כדאי ובאילו תנאים, בפנים, באיזו שעה כדאי להתחיל, מתי כדאי לצאת להפסקת כיבוד, מחיר, מה להביא אתכם וכו'.

ואם "תסגרו" איתנו על האירוע, מובטחת לכם חווייה בלתי רגילה. נשתמע!

 

 

נגישות