ילדים

הפעלות לילדים עם "ערן דרבוקות"

הילדים הם קהל גדול שלנו. המשיכה הטבעית של הילדים לתיפוף ולמוזיקה, הנכונות הכנה שלהם ללמוד ולהשתתף, בשילוב עם הנחייה טובה, הופכים את ההפעלות לילדים שלנו למוצלחות כל כך. מדי שנה אנו שותפים לעשרות ימי הולדת לילדים, סדנאות תיפוף חווייתיות בקייטנות, הפעלות כיפיות במסיבות סיום בבתי ספר ובגני ילדים, מעגל מתופפים לילדים, וגם פעילות משותפת קצבית לילדים והורים.

ההפעלה מאפשרת לכל הילדים להשתתף בחגיגה. כולם מקבלים דרבוקות לתיפוף, לומדים מקצבים ומנגנים ביחד. ההפעלה כוללת גם התנסות במגוון רחב של כלי הקשה אקזוטיים נוספים, שנאספו ברחבי תבל, והאירוע הופך למסיבה מוזיקלית מדהימה, שכוללת גם ריקודים עם צעיפים צבעוניים ותופי מרים בליווי הדרבוקות.

המניע שלנו הוא הפצת השמחה וההתלהבות בקרב הילדים, והתגובות אכן נלהבות מאוד במהלך ההפעלות לילדים ואחריהן, כמו שאימא אחת אמרה לערן "ההורים כל הזמן, במשך ההפעלה לא הפסיקו לדבר עליך, איך שאתה מפעיל אותם...", ואפשר לראות את זה כאן במכתבי התודה המקוריים.

חגיגה מסביב לעולם
במהלך ההפעלות לילדים שלנו אנו "מטיילים" ברחבי תבל באמצעות כלי הקשה אקזוטיים שונים ומגוונים,  שנאספו בטיולים ובנסיעות מסביב לעולם - כלי הקשה אפריקאים ודרום אמריקאים, כלי הקשה מהמזרח הרחוק, מאירופה, ואף מתמקדים בתרבות המקומית שלנו פה בישראל, שהיא למעשה כור היתוך של תרבויות וסגנונות מוזיקה שונים, שאותם אנו מביאים בחגיגה ובשמחה גדולה בהפעלות הדרבוקות וכלי ההקשה שלנו.

נגישות