אודות ערן דרבוקות – חוויית התיפוף

היי שמי ערן,
תיפוף ומקצבים היו חלק אינטגרלי ממני מהיום שנולדתי (לפחות זה מה שמספרים לי ההורים).

עוד לפני שלמדתי לזחול, גם אם בכיתי, כששמעתי מוזיקה מיד נרגעתי, הקשבתי והתחלתי לזוז ולחייך. מאחר וכל הזמן תופפתי על כל מה שרק היה בסביבה.

בגיל 3 הוריי התייאשו וקנו לי את הדרבוקה הראשונה שלי, ומאז אנחנו לא נפרדים.

הקצב והמוזיקה המשיכו להיות חלק מחיי, גם ברגעים יותר מאתגרים תמיד היו שם המקצבים בשביל להחזיר לי את האור לעיניים, ואז גם התחלתי ללמד אחרים נגינה בדרבוקה.

מספר שנים אחר כך, לאחר שעברו אצלי תלמידים רבים שתמיד יצאו עם חיוך ענק ושיר בלב, הבנתי שהייעוד שלי הוא לשמח אנשים באמצעות המקצבים. ואז גמלה בלבי ההחלטה להרחיב את הפעילות שלי, בכדי להגיע ולשמח קהלים נוספים.

"ערן דרבוקות – חוויית התיפוף" הוקמה בשנת 2003, ומעבירה הפעלות קצב חווייתיות בקרב קהלים מגוונים כגון:

  • קהל עסקי (חברות / גיבושים / ימי כיף / כנסים / ODT ועוד)
  • מוסדות חינוך (גני ילדים, בתי ספר, קייטנות, תנועות נוער)
  • צה"ל וגופים בטחוניים (בעל מס' ספק משרד הביטחון 11000743)
  • אירועים פרטיים (ימי הולדת לילדים ולמבוגרים, בר/בת מצווה, מסיבת רווקים/רווקות, ימי נישואין, ערבי גיבוש משפחתיים, מסיבות גיוס/שחרור)
  • חגים ואירועים (סוכות, חנוכה, פסח, ל"ג בעומר, יום העצמאות, שבועות, יום המשפחה, סיום בית ספר, סיום גן ועוד) גמלאים (בית הקשיש, מועדני גמלאים)
  • כל סיבה כל סיבה אחרת שאנשים פשוט רוצים לשמוח, לרקוד וליהנות!

הפרטים הטכניים

איפה מתקיימת הפעילות?

את הפעילות ניתן לקיים בכל מרחב בחוץ או בפנים ובכל מקום בארץ.

מה הציוד שאנו מביאים לפעילות?

דרבוקות (יש יותר מ 130), כלי הקשה אקזוטיים נוספים מרחבי העולם, צעיפים צבעוניים ותופי מרים.

למי הפעילות מתאימה?

הפעילויות שלנו מתאימות מגילאי שנתיים ועד 200! ולכל אופי קהל: חילוני, דתי לאומי, בדואי, חרדי, ערבי, דרוזי ולנוער מחו"ל, שבא לטעום מההווי הישראלי.

לכמה משתתפים?

החל מקבוצה קטנה בת 10 משתתפים ועד ל 100 איש ויותר.

מה כוללת ההפעלה?

ההפעלה מבוססת על שני אלמנטים מרכזיים - קצב והנאה. באמצעות כלי הקשה שונים כמו דרבוקות וכלי הקשה אקזוטיים מרחבי העולם, ההפעלה מחולקת לשני חלקים עיקריים: בחלק הראשון מעגל תיפוף, שבו אנו נלמד וננגן מקצבי דרבוקה, סוגי צלילים שונים וסוגי קצב, ובחלק השני נשתמש בקצב ובצלילים במשחקים קצב, לימבו ועוד. ולבסוף כמובן שאם יש צלילים ויש קצב ברור שיהיו גם ריקודים והרבה שמחה משוחררת! ההפעלות וסדנאות התיפוף הן ייחודיות ומשלבות קצב ושמחה ביחד עם לימוד מהנה.

הבונוס שלי!

עמדת DJ בסוף הסדנא למסיבת ריקודים שמחה ומוזיקה לאורך כל האירוע. לבחירתכם, סגנונות מוזיקה שונים ומגוונים, מעודכנים ועדכניים, ובהתאמה לקהל ולאופי האירוע. ההפעלות וסדנאות התיפוף הן ייחודיות ומשלבות קצב ושמחה ביחד עם לימוד מהנה.

בואו איתי למסע מדליק ויוצא דופן שמשלב הנאה, מוזיקה, גיבוש וחוויה בלתי רגילה!