סדנת תיפוף למבוגרים

סדנת תיפוף למבוגרים סדנת תיפוף למבוגרים סדנת תיפוף למבוגרים סדנת תיפוף למבוגרים

סדנאות תיפוף למבוגרים

סדנת תיפוף למבוגרים עם ערן דרבוקות חוויית התיפוף מתקיימות בכל רחבי הארץ. לאן שתזמינו אותנו. הן מיועדות לאירועים בסדרי גודל שונים - החל מאירועים קטנים ואינטימיים של כ 20-30 משתתפים ועד לאירועים של למעלה מ-100 משתתפים. הסדנאות מתקיימות גם תחת כיפת השמיים וגם במקומות סגורים. לרשותנו יותר מ-120 דרבוקות, תופי מרים, כלי הקשה נוספים מרחבי העולם, מחצלות, מערכות הגברה מתאימות למקום האירוע, ועוד הפתעות.

מתכננים אירוע פרטי ורוצים לעשות משהו שונה? יום הולדת שיוצא מהקופסה? מפגש חברים או חגיגה משפחתית? חוויית התיפוף תשמח להרים את הקצב עבורכם. אנו מציעים סדנת תיפוף למבוגרים, המשלבת מקצבים, כלי הקשה, מוזיקה וריקודים. ניתן לארגן את הסדנה בכל מקום בארץ ובכל תנאי שטח (בפנים, בחוץ).

מעגל מתופפים למבוגרים סדנת מתופפים למבוגריםסדנת מתופפים למבוגרים סדנת תיפוף מבוגרים סדנת תיפוף לנערים מעגל מתופפים לגיל הזהב

במהלך הפעילות נכיר את קסמה של הדרבוקה, נלמד עקרונות תיפוף בסיסיים, נתרגל מקצבים נהדרים וננגן אותם ביחד עם מוזיקה והרבה.

חוויית התיפוף מזמינה אתכם ליהנות מסדנאות תיפוף למבוגרים המתאימות מאוד לימי גיבוש, ימי עובדים, ימי כיף או כל אירוע עסקי, כמו גם לאירוע פרטי לחברים ולימי הולדת למבוגרים. בהתאם לאופי האירוע ורצון המארגנים, הסדנה יכולה לכלול, בנוסף לתיפוף, גם שמחה עם ריקודים והרבה מוזיקה.

כפי שאפשר להתרשם מהתמונות כאן באתר, הפעילות שלנו למבוגרים חובקת טווח גילאים רחב. מנערים בוגרים, דרך חיילים מכול היחידות (ספק משרד הביטחון מס' 11000743) וכלה בבתי גיל הזהב. צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ לכם מניסיוננו הרב.

 

 

נגישות