סדנאות תיפוף למבוגרים

'ערן דרבוקות – חוויית התיפוף' מקיימת סדנאות תיפוף בכל רחבי הארץ, לאן שתזמינו אותנו.

הסדנאות מיועדות לאירועים בסדרי גודל שונים – החל מאירועים קטנים ואינטימיים של כ 10-30 משתתפים ועד לאירועים של למעלה מ-100 משתתפים.

הסדנאות מתקיימות גם בחוץ, תחת כיפת השמיים וגם במקומות סגורים.

לרשותנו יותר מ-130 דרבוקות וכן עשרות כלי הקשה נוספים מרחבי העולם, תופי מרים וצעיפים צבעוניים לריקודים, מחצלות ומערכות הגברה מתאימות למקום האירוע.

בסדנה נלמד לנגן על הדרבוקה, נכיר מקצבים מדליקים וננגן אותם ביחד עם מוזיקה וכלי הקשה אקזוטיים נוספים מרחבי העולם.

נזרום לריקודים שמחים וקצביים, עם צעיפים צבעוניים ותופי מרים, בליווי כלי ההקשה והדרבוקות.

מכיוון שאנו באים בכל מקרה עם עמדת די-ג'י, תוכלו לשלב אותנו גם בהפסקות, עם מוזיקת רקע מותאמת לאופי האירוע, שימוש במיקרופונים ומוזיקה לריקודים, ללא תוספת תשלום.

הקסם של הדרבוקה נותן חוויה יוצאת דופן. יש במוזיקה הקצבית משהו שמשחרר חסמים, מעורר ריגושים וגורם להרגשת התעלות ושמחה. כשמנגנים יחדיו עם חברים נוספים ההנאה גוברת ומרקיעה שחקים.

הסדנה הקצבית והמוזיקלית של "ערן דרבוקות – חוויית התיפוף" היא תבלין מנצח בכל אירוע חברה או אירוע פרטי.

ניתן לארגן סדנת תיפוף למבוגרים באופן פרטני, כמרכז האירוע, או לשלב את האנרגיות המיוחדות של הקצב והדרבוקה במסגרת אירועים עסקיים או פרטיים גדולים.

אם אתם מתכננים אירוע פרטי ורוצים לעשות משהו שונה, יום הולדת שיוצא מהקופסה, מפגש חברים או חגיגה משפחתית, חוויית התיפוף תשמח להרים את הקצב עבורכם.

אפשר להתרשם מהתמונות כאן באתר ולראות שהפעילות החברתית שלנו למבוגרים חובקת טווח גילאים רחב, מנערים בוגרים, דרך חיילים (ספק משרד הביטחון מס' 11000743) וכלה בבני גיל הזהב.

צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ לכם מניסיוננו רב השנים.

פעילות סדנאות התיפוף למבוגרים מיועדת להתנסות חווייתית ויכולה לשלב גם אלמנטים של גיבוש. כמו למשל, משחקי קצב הדורשים אינטראקציה בין המשתתפים, ניגון בכמה קבוצות משלימות ועוד.

מדובר בפעילות מקסימה וייחודית המאפשרת לעובדים לצאת מהשגרה ולהכיר תחום מדליק ויוצא דופן. 

ניסיון רב של 16 שנים עם חברות גדולת, צוותים ומחלקות, וכן עם ערבי חברים ומסיבות הפתעה בכל המגזרים בארץ.

לפרטים והתייעצות אנא התקשרו: 052-6606972