עלינו

אודות 'ערן דרבוקות - חוויית התיפוף'

שלום :-)! שמי ערן,

המשיכה שלי לתיפוף ולמקצבים נולדה ביחד איתי. מספרים שעוד לפני שלמדתי לזחול הייתי מחייך ומנופף בידי בקצב בכל פעם כששמעתי מוזיקה.
בגיל 3 כבר קיבלתי את הדרבוקה הראשונה שלי, כי פשוט כל הזמן תופפתי על כל מה שלא זז, ומאז אנחנו לא נפרדים. לאחר שנים של הוראת נגינה על דרבוקה, הבנתי שהייעוד שלי הוא פשוט לשמח אנשים. החלטתי ללכת עם הלב ולהרחיב את הפעילות שלי, בכדי לגעת בקהלים רחבים נוספים.

מאז שנת 2003 אנו מקיימים במסגרת "ערן דרבוקות - חוויית התיפוף" הפעלות קצב חווייתיות לקהל העסקי בערבי גיבוש וימי כיף, בהפעלות למוסדות חינוך (גני ילדים, בתי ספר, קייטנות), הפעלות לתנועות נוער, ליחידות צבאיות, דרך מוקד שירותי חינוך של הצבא (מס' ספק משרד הביטחון 11000743) וכן בימי הולדת מוזיקליים, עם דגש על קצב ושמחה, לילדים ולמבוגרים בכל הגילאים.

הפעילות מתקיימת בחוץ או בפנים, עם ציוד הגברה ובכל מקום בארץ. ההפעלות/סדנאות מיועדות הן לכמות קטנה של משתתפים והן ל 100 איש ויותר, עם דרבוקות לכולם (יש יותר מ 130) וכלי הקשה אקזוטיים נוספים מרחבי העולם, צעיפים צבעוניים ותופי מרים לריקודים שמחים ומוזיקה לאורך כל האירוע ככול הנדרש. ההפעלות וסדנאות התיפוף הן ייחודיות, שמחות מאוד וגם מלמדות.

הפעילויות שלנו נערכות בכל המגזרים, לגילאי שנתיים ומעלה. בהיסטוריה הארוכה שלנו עשינו פעילויות מוצלחות במגזר החילוני, הדתי לאומי, במגזר הבדואי, החרדי, הערבי, הדרוזי ולנוער מחו"ל, שבא לטעום מההווי הישראלי.

המוזיקה מתנגנת באירוע מעמדת די-ג'י דרך מחשב, שבו מאות תיקיות עם סגנונות מוזיקה שונים ומגוונים, ערוכות ומתעדכנות כל הזמן, ומותאמת לקהל המשתתפים ולאופי האירוע.
אתם מוזמנים לצאת איתנו למסע מדליק ויוצא דופן שמשלב הנאה, מוזיקה, גיבוש וחוויה בלתי רגילה. צרו קשר

ערוץ היוטיוב של 'ערן דרבוקות - חוויית התיפוף'


נגישות