מי אנחנו

אודות 'ערן דרבוקות - חוויית התיפוף'

מאז שנת 2003 אנו מקיימים במסגרת "ערן דרבוקות - חוויית התיפוף" הפעלות דרבוקות, הפעלות קצב חווייתיות, מעגלי מתופפים וסדנאות תיפוף לילדים, לבני נוער ולמבוגרים, ביחד או לחוד.

הפעילות הייחודית שלנו שונה באיכותה, בסגנון ההגשה שלה ע"י 'ערן דרבוקות', עם שנות הניסיון שלו, והיא משדרגת כל אירוע לחוויה מהנה ברמה גבוהה.

אנו מקיימים אירועים בחוץ או בפנים, עם ציוד הגברה ובכל מקום בארץ. ההפעלות/סדנאות מיועדות גם לכמות קטנה של משתתפים וגם ל 100 איש ויותר, עם דרבוקות לכולם (יש יותר מ 120) וכלי הקשה אקזוטיים נוספים מרחבי העולם, צעיפים צבעוניים ותופי מרים לריקודים שמחים ומוזיקה לאורך כל האירוע ככול הנדרש. ההפעלות וסדנאות התיפוף הן ייחודיות, שמחות מאוד וגם מלמדות.

המשיכה של 'ערן דרבוקות' לתופים ומקצבים נולדה ביחד איתו. מספרים שהיה מחייך ומנופף בידיו בקצב בכל פעם ששמע מוזיקה או 'רעש' קצבי, עוד לפני שלמד לזחול.
בגיל 3 קיבל את הדרבוקה הראשונה שלו ומאז הם לא נפרדים. לאחר שנים של לימוד מוזיקה, הופעות והוראת נגינה על דרבוקה, החליט להרחיב את הפעילות שלו ולגעת בקהלים נוספים, לאחר שהבין שהייעוד שלו הוא פשוט לשמח אנשים.

ב'ערן דרבוקות -חוויית התיפוף' אנו מתמחים בהפעלות קצב חווייתיות לקהל העסקי בערבי גיבוש וימי כיף, בהפעלות למוסדות חינוך (גני ילדים, בתי ספר, קייטנות), הפעלות לתנועות נוער, וכן ליחידות צבאיות (מס' ספק משרד הביטחון 11000743) וכן בימי הולדת מוזיקליים, עם דגש על קצב ושמחה, לילדים ולמבוגרים בכל הגילאים.

הפעילויות שלנו נערכות בכל המגזרים, לגילאי 3 ומעלה ומתקיימות בכל רחבי הארץ, בפנים או בחוץ. בהיסטוריה הארוכה שלנו עשינו פעילויות מוצלחות במגזר הבדואי, החרדי, הערבי והדרוזי, החילוני והדתי לאומי. רבים מהם חזרו אלינו שוב לפעילות נוספת.

המוזיקה מתנגנת באירוע מעמדת די-ג'יי דרך מחשב, שבו מאות תיקיות עם סגנונות מוזיקה שונים ומגוונים, ערוכות ומתעדכנות כל הזמן, ומותאמת לקהל המשתתפים ולאופי האירוע.
אתם מוזמנים לצאת איתנו למסע מדליק ויוצא דופן שמשלב הנאה, מוזיקה, גיבוש וחוויה בלתי רגילה.

ערוץ היוטיוב של 'ערן דרבוקה'


נגישות