הפעלות לילדים

הפעלות לילדים עם "ערן דרבוקה"

ההפעלות לילדים של "ערן דרבוקה – חוויית התיפוף" הם שם דבר בעולם ההפעלות.
ככלל, הילדים הם קהל גדול שלנו. המשיכה הטבעית של הילדים לתיפוף ולמוזיקה והנכונות הכנה שלהם ללמוד ולהשתתף, הופכים את ההפעלות לילדים שלנו למוצלחות כל כך. מדי שנה אנו שותפים לעשרות ימי הולדת לילדים, סדנאות תיפוף והפעלות לילדים בבתי ספר, גני ילדים, קייטנות, טיולים ועוד.

ההפעלה מאפשרת לכל הילדים להשתתף בחגיגה. כולם מקבלים דרבוקות לתיפוף, לומדים מקצבים ומנגנים ביחד. ההפעלה כוללת נגיעה במגוון רחב של כלי הקשה נוספים שנאספו ברחבי תבל והאירוע הופך למסיבה מוזיקלית מדהימה, שכוללת גם ריקודים עם צעיפים צבעוניים ותופי מרים בליווי הדרבוקות.

המניע שלנו הוא הפצת השמחה וההתלהבות בקרב הילדים, והתגובות אכן נלהבות מאוד במהלך ההפעלות לילדים ואחריה, כמו שאימא אחת אמרה לערן "ההורים כל הזמן, במשך ההפעלה לא הפסיקו לדבר עליך, איך שאתה מפעיל אותם...", ואפשר לראות את זה כאן במכתבי התודה המקוריים.

חגיגה מסביב לעולם
כפי שציינו, במהלך ההפעלות לילדים שלנו אנו "מטיילים" ברחבי תבל באמצעות כלי הקשה שונים, מגוונים ומעניינים שאספנו בטיולים מסביב לעולם. כלי הקשה אפריקאים - שהם מהנפוצים והמוכרים ביותר. כלי הקשה וכלי מהמזרח הרחוק וגם מהתרבות המקומית שלנו פה בישראל שהיא כור היתוך גם של תרבויות אך גם של סגנונות מוסיקה שונים שאותם אנו מביאים בחגיגה ובשמחה גדולה בהפעלות לילדים שלנו.

קייטנות לבתי ספר וגנים